سامانه افزایش بازدید و كسب درآمد

افزایش بازدید بازدید ایده

سامانه افزایش بازدید و كسب درآمد

مجموعه بازدید ایده
نوشته شده توسط : دهکده دانلود 93

هشدارمایکروسافت درباره باگ های جدید
مایکروسافت به کاربران خودهشدارداد تا بیشتر احتیاط کنند زیرا باگ های جدیدا کشف شده کاربران را در مقابل حملات آسیب پذیر می کند. این سه باگ مرورگر اینترنت اکسپلورر غول نرم افزار را آلوده کرده اند. شرکت های امنیتی هشدار دادند که هکرهای بد اندیش که مشتاق گول زدن کاربران ساده هستند تقریبا این آسیب پذیری ها را هدف قرار داده اند.
مایکروسافت گفت که آنها 11 آوریل همزمان با انتشار نسخه به روز بعدی وصله های امنیتی نیز برای این آسیب پذیری ها منتشر شده می کنند.

اولین باگ که در اینترنت اکسپلورر مایکروسافت کشف شده است به سادگی این مرورگر را از کار می اندازد، البته زمانیکه ار این مرورگر برای بازدید سایت های جعلی استفاده شود.
دو باگ دیگر جدی تر هستند زیرا مهاجم می تواند از آن ها برای بدست گرفتن کنترل کامپیوتر کاربر استفاده کند. مایکروسافت طی هشدار خاطر نشان کرد که حملات تاکنون محدود بوده اند. مایکروسافت در ادامه افزود: اگر تهدیدات جدی تر شود وصله های امنیتی را زودتر از زمان مقرر یعنی 11آوریل منتشر می کند.
کاربرانیکه از نگارش های وصله شده IE در سیستم عامل های ویندوز 2000، ویندوزXP، ویندوز سرور 2003، استفاده می کنند در مقابل این باگ های آسیب پذیر هستند، افرادیکه از نگارش Beta2 اینترنت اکسپلورر استفاده می کنند، در خطر نیستند.
مایکروسافت به کاربران توصیه کرد تا از وب سایت هایی که اطمینان ندارند بازدید نکنند و از باز کردن فایل های ضمیمه پیام های ایمیل که از افزاد ناشناس به دست آنها دسیده است خودداری کنند:: مرتبط با: آموزش اینترنت , آموزش کامپیوتر ,
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 آبان 1393 | نظرات
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
عرفان مهد زاده سه شنبه 25 آذر 1393 11:30 ب.ظ
ممنوم توپه
عرفان مهد زاده سه شنبه 25 آذر 1393 11:30 ب.ظ
ممنوم توپه
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

 
   
با تشکر از گروه اف دی ال و عزیزانی که در راستای ساخت و گسترش وب سایت دهکده دانلود 93 همراهیمان می کنند.
در صورت برخورد با هر مشکل در تمامی بخش های این وب سایت لطفا با درج کامل مشخصات آن مطلب به مدیریت گزارش دهید.
مطالب در صورت در خواست کار گروه مصادیق جرایم اینترنتی حذف خواهد شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات